9 бер. 2024
210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Сьогодні, 9 березня, Україна відзначає 210-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного художника, поета - митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за щасливе майбутнє, правду та свободу. У свій час Шевченко був символом культурного опору російській імперії. Сьогодні, у XXI столітті, українці знову стикаються з імперськими претензіями, а Шевченкові слова звучать особливо актуально й пророчо. З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження поета в Гімназії №20 пройшов тиждень «Шевченківські дні», протягом якого відбулися різноманітні заходи, які дозволили дітям більше дізнатися про Кобзаря, продемонструвати виразне читання поезій, перевірити свої знання про творчість і життя Т. Шевченка, побачити картини художника.
7 бер. 2024
Шевченківські дні
Шевченківські дні в бібліотеці Гімназії 20 присвячені 210 річниці з дня народження великого поета, митця українського народу: Здобувачі освіти розглянули книжкову виставку, прийняли участь в грі «Зʼєднай прислівʼя», розгадували кросворди на тему життя та творчості Тараса Шевченка; з творчим підходом зробили мегарозмальовки портретних образів: воїн ЗСУ, молодий художник і поет, книжковий герой. Наші діти - талановиті, натхнені, сильні, сміливі - діти непереможного народу України.
1 бер. 2024
Всесвітній день імунітету
Всесвітній день імунітету, що відзначається 1 березня, стає все більш актуальним у нашому сучасному світі, де нові виклики для здоров'я з'являються з неймовірною швидкістю. Відомий факт, що сильний імунітет є ключем до здорового та активного життя. У контексті глобальних здоров'язберігаючих ініціатив, Міжнародний день імунітету є чудовою можливістю для підвищення обізнаності про важливість імунної системи та методів її зміцнення. Сьогодні була чудова нагода об'єднатися для обміну знаннями, рекомендаціями і нагадати кожному про відповідальність за власне здоров'я.