15 квіт. 2024
Учителі теж навчаються!
15 квітня відбувся психолого-педагогічний семінар «Успішна співпраця між учителем і учнями НУШ: ненасильницька комунікація», метою якого було поглибити знання педагогів з питань психологічного забезпечення сучасного уроку НУШ.
12 квіт. 2024
Веселковий день
Сьогодні у Гімназії 20 був Веселковий день - день початкових класів! Діти його завжди з нетерпінням чекають. Тривоги нам дуже заважали, але ми незламні і встигли багато чого провести. Збір дітей, ранкову танцювальну руханку, до Дня космонавтики виготовили "ракети" , газету "Мандрівка до зірок" і з Lego моделі літальних апаратів. У бібліотеці і в класах розмальовували тематичні малюнки. І, звичайно, в кожному класі виконували цікаві завдання по предметах початкової школи. Першокласники раділи завданням за змістом казок, а як проінсценували казку "Колобок"! Діти 2 класу розмотували "Клубочок математичних заморочок". Третьокласники подорожували мовними стежинами "Солов'їна наша мова". Провели веселу перерву. Сподіваємось, що діти цей день запам'ятають.
5 квіт. 2024
У нашій гімназії толока
У нашій гімназії, толока - це не просто захід, але і прояв нашої згуртованості та відданості. Це спільна дія, яка надає можливість кожному члену шкільної спільноти відчути себе частиною чогось більшого.