8 трав. 2024

Міжнародний День руху заради здоров'я

Беремо участь у наймасштабнішій національно- патріотичній руханці онлайн до міжнародного Дня руху заради здоров'я
8 трав. 2024

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

8 травня День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років – це не лише дата на календарі. Це символ злиття пам'яті та надії, день, коли ми вшановуємо тих, хто пройшов через найжахливіші випробування в історії людства. Покладання квітів учнями в цей день відображає не лише наше повагу та вдячність минулим поколінням, але й віддзеркалює нашу зобов'язаність зберегти мир для майбутніх поколінь.
3 трав. 2024

Шановні захисники!

Висловлюємо повагу й шану до наших воїнів у великодньому дарунку. Шановні захисники! Ви - наша надія і опора. Ви - наші справжні герої, які несуть важку відповідальність за безпеку нашої країни. Учні, батьки, колектив Гімназії №20 висловлюють глибоку вдячність за вашу мужність та самовідданість, ми дуже цінуємо ваш внесок у забезпечення нашого майбутнього. Нехай Великодень принесе вам мир та злагоду, а також відпочинок, який ви так заслужили. Дякуємо вам за вашу службу!
2 трав. 2024

Вітаємо переможців!

Вітаємо Черватюк Еліну і Горського Данила, які стали переможцям міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».
26 квіт. 2024

День Чорнобильської катастрофи

— це день вшанування пам'яті про трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року. День Чорнобильської трагедії дає нагоду пам'ятати жертв катастрофи, вшановувати героїзм тих, хто працював на ліквідації наслідків аварії і звертати увагу на важливість безпеки ядерних технологій. Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи спрямовані на вшанування пам'яті та підвищення свідомості про наслідки аварії, про важливість розвитку безпечних технологій і належного відношення до навколишнього середовища.
26 квіт. 2024

День цивільного захисту

Відповідно до плану підготовки з ЦЗ на 2024 рік в Гімназії №20 26 квітня 2024 року було проведено День ЦЗ, протягом якого проведені класні години, вікторини, виховні години та години спілкування, бесіди, перегляд плакатів, фотографій «Як поводити себе в екстремальних ситуаціях», оформлено виставку плакатів та малюнків «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», проведено майстер-клас «Надання домедичної допомоги», відбулися пожежні тренування.
23 квіт. 2024

Англійська мова супроводжує нас упродовж усього життя.

Вона є мовою міжнародного спілкування. 23 квітня - Міжнародний день англійської мови. Тож сьогодні в нашому закладі відбувся предметний день - день англійської мови. Діти підготували цікаві усні журнали про англійську мову, Велику Британію, цікаві факти про столиці англомовних країн, виготовляли і презентували вітальні пасхальні листівки, дискутували про проблеми підлітків, ділилися своїми захопленнями під час круглого столу. Були підготовлені англійською мовою інформаційні плакати і постери на екологічні теми в рамках екологічного марафону. Підготувала дітей і надихала на творчість, пробуджувала інтерес до англійської мови учитель із 47-річним стажем Водоп'ян Людмила Іванівна.
22 квіт. 2024

День Землі

почався як національне свято в США у 1970 році. Ідея виникла у ситуації загострення екологічних проблем. Це свято стало платформою для вираження громадської турботи щодо природи та вимагання дій влади та громадськості для її захисту.
15 квіт. 2024

Учителі теж навчаються!

15 квітня відбувся психолого-педагогічний семінар «Успішна співпраця між учителем і учнями НУШ: ненасильницька комунікація», метою якого було поглибити знання педагогів з питань психологічного забезпечення сучасного уроку НУШ.
12 квіт. 2024

Веселковий день

Сьогодні у Гімназії 20 був Веселковий день - день початкових класів! Діти його завжди з нетерпінням чекають. Тривоги нам дуже заважали, але ми незламні і встигли багато чого провести. Збір дітей, ранкову танцювальну руханку, до Дня космонавтики виготовили "ракети" , газету "Мандрівка до зірок" і з Lego моделі літальних апаратів. У бібліотеці і в класах розмальовували тематичні малюнки. І, звичайно, в кожному класі виконували цікаві завдання по предметах початкової школи. Першокласники раділи завданням за змістом казок, а як проінсценували казку "Колобок"! Діти 2 класу розмотували "Клубочок математичних заморочок". Третьокласники подорожували мовними стежинами "Солов'їна наша мова". Провели веселу перерву. Сподіваємось, що діти цей день запам'ятають.