15 квіт. 2024

Учителі теж навчаються!

15 квітня відбувся психолого-педагогічний семінар «Успішна співпраця між учителем і учнями НУШ: ненасильницька комунікація», метою якого було поглибити знання педагогів з питань психологічного забезпечення сучасного уроку НУШ.
12 квіт. 2024

Веселковий день

Сьогодні у Гімназії 20 був Веселковий день - день початкових класів! Діти його завжди з нетерпінням чекають. Тривоги нам дуже заважали, але ми незламні і встигли багато чого провести. Збір дітей, ранкову танцювальну руханку, до Дня космонавтики виготовили "ракети" , газету "Мандрівка до зірок" і з Lego моделі літальних апаратів. У бібліотеці і в класах розмальовували тематичні малюнки. І, звичайно, в кожному класі виконували цікаві завдання по предметах початкової школи. Першокласники раділи завданням за змістом казок, а як проінсценували казку "Колобок"! Діти 2 класу розмотували "Клубочок математичних заморочок". Третьокласники подорожували мовними стежинами "Солов'їна наша мова". Провели веселу перерву. Сподіваємось, що діти цей день запам'ятають.
5 квіт. 2024

У нашій гімназії толока

У нашій гімназії, толока - це не просто захід, але і прояв нашої згуртованості та відданості. Це спільна дія, яка надає можливість кожному члену шкільної спільноти відчути себе частиною чогось більшого.
9 бер. 2024

210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 9 березня, Україна відзначає 210-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного художника, поета - митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за щасливе майбутнє, правду та свободу. У свій час Шевченко був символом культурного опору російській імперії. Сьогодні, у XXI столітті, українці знову стикаються з імперськими претензіями, а Шевченкові слова звучать особливо актуально й пророчо. З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження поета в Гімназії №20 пройшов тиждень «Шевченківські дні», протягом якого відбулися різноманітні заходи, які дозволили дітям більше дізнатися про Кобзаря, продемонструвати виразне читання поезій, перевірити свої знання про творчість і життя Т. Шевченка, побачити картини художника.
7 бер. 2024

Шевченківські дні

Шевченківські дні в бібліотеці Гімназії 20 присвячені 210 річниці з дня народження великого поета, митця українського народу: Здобувачі освіти розглянули книжкову виставку, прийняли участь в грі «Зʼєднай прислівʼя», розгадували кросворди на тему життя та творчості Тараса Шевченка; з творчим підходом зробили мегарозмальовки портретних образів: воїн ЗСУ, молодий художник і поет, книжковий герой. Наші діти - талановиті, натхнені, сильні, сміливі - діти непереможного народу України.
1 бер. 2024

Всесвітній день імунітету

Всесвітній день імунітету, що відзначається 1 березня, стає все більш актуальним у нашому сучасному світі, де нові виклики для здоров'я з'являються з неймовірною швидкістю. Відомий факт, що сильний імунітет є ключем до здорового та активного життя. У контексті глобальних здоров'язберігаючих ініціатив, Міжнародний день імунітету є чудовою можливістю для підвищення обізнаності про важливість імунної системи та методів її зміцнення. Сьогодні була чудова нагода об'єднатися для обміну знаннями, рекомендаціями і нагадати кожному про відповідальність за власне здоров'я.
16 лют. 2024

16 лютого - День єднання.

Це молоде свято, воно ще не має сформованих роками традицій, але в умовах війни, блекаутів воно набуло особливого сенсу - показати всьому світові, що ми як ніколи єдині, готові відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Педагоги гімназії сьогодні провели тематичні уроки, виховні заходи на яких наголошувалось про важливість єдності в країні, збереження рідної мови та національних традицій.
27 січ. 2024

День пам'яті жертв Голокосту

щорічно відзначається 27 січня. Це день вшанування пам'яті мільйонів людей, які стали жертвами нацистського режиму під час Другої світової війни. Голокост став однією з найстрашніших трагедій в історії людства. Відзначення Дня пам'яті жертв Голокосту в закладі має на меті не лише вивчення історії, це вшанування пам'яті жертв, формування поваги до прав людини та толерантність, попередження подібних трагедій у майбутньому.
20 січ. 2024

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Гімназії №20. Майбутні 1-класники та їх батьки завітали на організовану 20 січня зустріч. Батьки мали змогу почути від директора Наталії Анатоліївни історію закладу, досягнення, плани. Майбутній класний керівник Юлія Вікторівна розповіла про себе, особливості НУШ, поділилася досягненнями й цікавинками роботи. Маленькі гості - майбутні першокласники - залюбки грали в ігри, розповідали про себе, шукали скарб, мандруючи різними куточками Гімназії: спортивний зал, кабінет інформатики, бібліотека, Світлиця. Там на них чекали веселі випробування, пройшовши які, діти таки знайшли скарб і отримали сувеніри-подарунки. Незабаром Гімназія відчинить двері для майбутніх першокласників на суботні підготовчі заняття. Ласкаво просимо!
18 січ. 2024

Фотоконкурс "Зимовий арт: твори зимові шедеври з камерою"

Конкурс спрямований на збір та виставку фотографій, відео, що відображають зимовий настрій, красу природи взимку та теплі моменти в житті людей під час цього сезону. Голосуйте, ставте вподобайки, коментуйте і діліться фото. Відкритим глядацьким голосуванням обираємо переможців Фото , яке набере найбільшу кількість вподобайок буде переможцем. #Гімназія_20_Павлоград