24 лист. 2023

Спорт – це сила і краса

З метою популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, формування комплексу знань та навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я проведено бесіди та міні заняття для здобувачів освіти закладу. Тематика та форма проведення заходів підбиралися з урахуванням вікових можливостей та інтересів дітей і спрямовувалась на те, щоб учасникам було цікаво, весело, а найголовніше – результативно.
17 лист. 2023

Безпека на дорозі. Безпека життя

Протягом тижня 13.11-17.11 класними керівниками гімназії було проведено тематичні онлайн-уроки, бесіди, виховні години, години спілкування з теми «Безпека на дорозі. Безпека життя». 17 листопада проведено Єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі» Знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки!
17 лист. 2023

Вітаємо!

Сьогодні, у Міжнародний день студентів, відбулося урочисте вручення Сертифікату на стипендію міського голови талановитій, розумній, відповідальній учениці 9-А класу, відмінниці навчання, переможниці конкурсів та олімпіад міського та обласного рівнів ЧЕРВАТЮК ВІОЛЕТТІ. Вітаємо! Пишаємось! Бажаємо нових звершень!
14 лист. 2023

Назустріч Успіху

14 листопада 2023 року в м. Миколаїв відбувся Всеукраїнський онлайн-фестиваль «Назустріч Успіху» з метою популяризації здорового способу життя. Здобувачі освіти Гімназії №20 долучилися до активності, а саме: Всеукраїнської руханки з ментальною складовою та онлайн-фестивалю.
27 жовт. 2023

Премʼєра місячника шкільних бібліотек у Гімназії 20 «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

Марафон місячника тривав на протязі жовтня 2023 р.
20 жовт. 2023

Тиждень інформатики 2023

З 16 по 20 жовтня 2023 року у Гімназії №20 Павлоградської міської ради відбувся Тиждень інформатики для учнів 2 – 9 класів. Учні 2 класу дізналися “Як комп’ютер допомагає людям різних професій”
25 вер. 2023

Вакцина проти кору, епідемічного паротиту, краснухи

Перевірте вакцинальний статус своєї дитини, зверніться до сімейного лікаря та захистіть дитину від небезпечного захворювання.
2 черв. 2023

Випуск 2023

Наші чудові і дорогі випускники, сьогодні настала пора сказати «До побачення» школі, саме «До побачення», а не «Прощай».
1 черв. 2023

Незламні діти України

Вітаємо переможців міського дитячого фотоконкурсу «Незламні діти України»
30 трав. 2023