4 січ. 2024

Різдвяна рукавичка

В бібліотеці Гімназії 20 під час зимових канікул діє «Різдвяна рукавичка» - це пропозиція обрати та прочитати улюблені казки, оповідання, повісті про пригоди взимку , про дружбу, повагу.
23 груд. 2023

Вітаємо переможців

Традиційно листопад-грудень для учасників освітнього процесу - це час випробувань і змагань: шкільний і міський етапи Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів, Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ми радо ділимося новиною про значні здобутки учнів і їх учителів цьогоріч. Вітаємо з перемогою, бажаємо нових звершень, пишаємося високими результатами!
22 груд. 2023

Корисне харчування

Cьогодгі здобувачі освіти 1-а класу гімназії №20 спілкувалися про збалансоване харчування і як створити правильну тарілку на обід та вечерю. Ділилися і збирали корисні продукти харчування для свого раціону.
7 груд. 2023

7 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Нехай кожна хустка, яку ви носите, стане не лише елементом стилю, а й символом нашої національної гордості та єднання.
6 груд. 2023

До Дня Збройних Сил України «З вдячністю і шаною»

Напередодні Дня Збройних Сил України в Гімназії №20 пройшли акції на підтримку ЗСУ . Під час акції “Привітай воїна” діти виготовляли обереги для захисників та малювали малюнки. За підтримки учнів, їх батьків та педагогічного колективу проведено акцію «З вдячністю і шаною», зібрані солодкі подарунки, ліки та інші необхідні речі для повсякденного вжитку і передано волонтерській групі «Сили Добра». Це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним Силам України. Завдяки ним ми маємо змогу жити буденним життям – працювати, творити, вчитись.
4 груд. 2023

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «ВСІ РІЗНІ-ВСІ РІВНІ»

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами. 1 грудня класні керівники 1-4 -х класів провели години спілкування "Зрозуміти іншого", "Всі ми різні, але всі ми рівні", метою яких було привернення уваги до проблеми і показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе.
4 груд. 2023

НАШІ ДОЛОНІ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

В рамках акції «16 днів проти насильства» за допомогою своїх маленьких долоньок, фарби та кольорового паперу діти створили справжній шедевр – колективну композицію «НАШІ ДОЛОНІ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». Кожна дитина разом з відтиском своєї долоньки, дарувала щирість дитячої душі та частинку свого люблячого серденька.
1 груд. 2023

Хто попереджений – той захищений

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, пройшли інформаційні години в гімназії №20. Класні керівники 5-8-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ»
30 лист. 2023

Лапка підтримки

В день домашніх тварин, який відзначають 30 листопада, здобувачі освіти гімназії долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Лапка підтримки"
29 лист. 2023

Молодь за здоров'я - 2023

В рамках акції "Молодь за здоров'я - 2023" здобувачі освіти гімназії долучилися до фоточеленджу "Спортивні захоплення наших учнів", який проходив під гаслом "Спорт - джерело емоцій і енергії". Пишаємось досягненнями наших учнів!